x

Kategorie

Zamów projekt
Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia

Każdy system DARIN tworzony jest na miarę marzeń Użytkownika. Kierując się indywidualnymi potrzebami i aktualnym budżetem sam konfigurujesz swój własny system DARIN. Nie musisz ponosić żadnych zbędnych kosztów, kupujesz tylko to, czego w danej chwili potrzebujesz, by czuć się naprawdę wygodnie i komfortowo w swoim domu lub mieszkaniu.

Dla części Użytkowników wskazane jest przełożenie potrzeb na projekt przez Instalatora, znającego wszystkie możliwości, funkcjonalności i wymagania techniczne. Wrysowanie schematu systemu DARIN w rzuty pomieszczeń ułatwi prawidłową instalację oraz pozwoli na określenie kosztów inwestycji.

Planując system DARIN w swoim domu lub mieszkaniu warto pamiętać o jego dalszym rozwoju – niebawem w ofercie pojawią się nowe funkcjonalności, już dziś można tak przygotować magistralę, aby później swobodnie rozbudować system.

Koszt projektu ustalany jest indywidualnie, dla mieszkań wynosi zwykle 200 zł. Wystarczy przesłać do nas rysunek przedstawiający rozmieszczenie pomieszczeń, podać dane do kontaktu, a my określimy cenę i termin opracowania projektu. Zamówienia projektu wraz z załącznikami w formacie *.doc, *.jpg, *.pdf lub *.cdr prosimy przesyłać na adres: projekt@darin.pl.