x

Kategorie

TOP DARIN

TOP

3 548,78 zł netto | 4 365,00 zł brutto

Zestaw TOP DARIN

TOP DARIN – zestaw pełen możliwości

Nazwa zestawu TOP DARIN wzięła się od pierwszych liter słów Temperatura, Oświetlenie, Przyciski.

Dobór elementów zestawu oparto na analizie potrzeb klientów systemu DARIN.

Jakie informacje i możliwości sterowania oferuje TOP DARIN?

  • Temperatura może być mierzona wewnątrz pomieszczeń lub na zewnątrz, zależnie od umieszczenia sondy pomiarowej. Do tego samego modułu dołożyliśmy sondę pomiaru jasności. System będzie wiedział czy na przykład na dworze jest widno czy ciemno.

  • Sterowanie oświetleniem tradycyjnym lub halogenowym w pełnym zakresie, jednym lub dwoma obwodami niezależnie od siebie. Innymi słowy do jednego modułu można podłączyć na przykład oświetlenie górne w postaci pojedynczej lampy lub wielu źródeł wpiętych w jeden obwód i kinkiety.

  • Sterowanie oświetleniem typu LED, jednym, dwoma lub trzema obwodami niezależnie.

  • Czujka ruchu do sygnalizowania obecności.

  • Przycisk szklany z dwoma diodami do realizacji dowolnych działań.

  • Przycisk szklany z diodą kolorową, który oprócz tego, że jest przyciskiem to dodatkowo poprzez zmianę koloru diody może sygnalizować zadane stany. Przykład ustawień przycisku umieszczonego przy wyjściu dla użytkownika, który zapomina zabierać rękawiczki: jeśli temperatura za oknem spadła poniżej 4 stopni Celsjusza, to zmień kolor diody przycisku z niebieskiego na biały. Tym samym przyciskiem możemy po naciśnięciu zapalać światło lub włączać/wyłączać schematy działań.

 
Te informacje można ze sobą łączyć w schematy działań.

Dla kogo?

Zestaw TOP DARIN przeznaczony jest dla każdego. Sprawdzi się zarówno w małym mieszkaniu jak i biurze, domu, hali produkcyjnej, szpitalu, sklepie, zakładzie fryzjerskim oraz wielu innych miejscach. Wyłącznie od Użytkownika zależy w jaki sposób wykorzysta zawarte w zestawie moduły. Schematy działań każdy Użytkownik dopasuje do swoich potrzeb. Dla właściciela sklepu może to być np. automatyczne gaszenie świateł w obiekcie o godzinie 21, a dla domownika zapalanie światła w korytarzu jeśli wykryje ruch – jeśli jest przed godziną 23 światło zapali się na 100%, a w nocy na 30% aby nie razić po oczach.

Schematy działań

DARIN – stwórz własne schematy działań dopasowane do Twoich potrzeb. Na przykład czujniki temperatury i jasności umieść tuż za oknem, do modułu oświetlenia dołącz światło w sypialni i pokoju dziennym. Stwórz schemat, który będzie sam dopasowywał natężenie oświetlenia względem jasności za oknem i zaoszczędź na energii elektrycznej.

Interfejs DARIN

Zapraszamy do obejrzenia filmu pokazującego przykładowe możliwości zestawu TOP DARIN

Skład zestawu

Zestaw TOP DARIN

W skład zestawu wchodzi Jednostka Centralna będąca sercem systemu, 5 modułów DARIN, 2 eleganckie przyciski DARIN, patchcordy oraz złączki a także sonda jasności i sonda temperatury. Moduły wchodzące w skład zestawu zostały wybrane spośród budzących największe zainteresowanie Użytkowników. Moduł DARIN DA02 steruje jednym lub dwoma niezależnymi obwodami oświetlenia żarowego natomiast moduł DARIN DL03 steruje maksymalnie trzema niezależnymi obwodami oświetlenia typu LED. Moduł DARIN TL11 w komplecie z sondami jasności i temperatury pozwala na odczyt danych na temat temperatury i stopnia jasności w wybranym przez Użytkownika miejscu. Zebrane dane mogą zostać wykorzystane do sterowania pozostałymi elementami systemu. Czujka ruchu DARIN MS01 może okazać się pomocna do sterowania oświetleniem w łazience, przed domem lub w korytarzu. Stylowe przyciski DARIN TC01 oraz TB02 dodadzą uroku każdemu pomieszczeniu. Dodatkowo sterują one dowolnymi funkcjami i schematami działań ustawionymi w systemie i można je przeprogramować w dowolnej chwili. 

Zapraszamy do obejrzenia filmu ukazującego zawartość zestawu TOP DARIN


 

Jednostka Centralna 1 szt.
Zasilacz magistrali 1 szt.
Moduł DARIN BC01 1 szt.
Moduł DARIN DA02 1 szt.
Moduł DARIN DL03 1 szt.
Moduł DARIN MS01 1 szt.
Moduł DARIN TL11 1 szt.
Przycisk DARIN TB02 1 szt.
Przycisk DARIN TC01 1 szt.
Sonda jasności 1 szt.
Sonda temperatury 1 szt.
Gotowe odcinki magistrali (patchcordy) 11 szt.
Rozdzielacze (trójniki) 5 szt.